سخنرانی مهندس احمد میرزاخانی در مراسم یادبود پروفسور مریم میرزاخانی

سخنرانی مهندس احمد میرزاخانی در مراسم یادبود پروفسور مریم میرزاخانی

با فرزندم شنیدن این فایل تصویری از سخنرانی مهندس احمد میرزاخانی را به تمام والدینی که دغدغه فردای ایران را دارند توصیه می‌کند.

در مراسم یادبود پروفسور مریم میرزاخانی، پدر گرانقدرشان جناب آقای مهندس احمد میرزاخانی با اشاره به کشف استعدادهای جوان، افزودند: بسیاری از جوان­ های با استعداد نظیر مریم هر ساله متولد می­شوند و این وظیفه ماست که آنها را شناسایی کنیم و در پرورش این چهره ­ها تلاش کنیم.

مهندس میرزاخانی با اشاره به ضرورت معرفی الگوهای موفق در جامعه، افزود: تفاوت الگو و اسطوره در آن است که اسطوره دست­ نیافتنی و دور از دسترس است اما الگو، قابل حصول و تکرار شدنی خواهد بود. با این تعریف من موافق نیستم از مریم در جامعه اسطوره بسازیم.

ایشان افزودند: از من می پرسند: مریم در خانواده شما چه می کرده؟ غذا چه می خورده است؟

شما فقط در خانواده آرامش ایجاد کنید و ملاک های مادی را کنار بگذارید، بچه خودش متوجه می شه که چه راهی رو بهتره انتخاب کنه.

با فرزندم آرزو می کند که روزی نه چندان دور ایران پر از مریم شود.

 

 

 

۰ ۰ vote
Article Rating
ad2

درباره نویسنده

" فصل شیرین مادری" گاه چنان باغچه وجودت را زیر و رو می‌کند که دوباره از نو شکفته می‌شوی و پر از می‌شوی از حس‌های خوب زندگی. من در کنار پسرکی شیرین زبان، دوباره از نو رستم.

مطالب مرتبط

کاربر گرامی، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد، امکانات و آموزش‌های این موسسه، سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید. در کسب اعتبار و اعتماد نظرات، دقت کافی مبذول دارید. سایت با فرزندم هر نظری که حاوی اهانت و یا انتقاد شدید باشد حذف خواهد کرد و مسئولیتی برای راستی آزمایی نظرات نمی‌پذیرد. لازم به ذکر است که همیشه حق پاسخگویی به انتقادات برای مرکز و موسسه محترم کودک محفوظ است.

Subscribe
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ad2