یک حمام پر از شادی و خلاقیت

یک حمام پر از شادی و خلاقیت

با فرزندم به تمام والدین پیشنهاد می‌کند تا حمام را برای فرزندتان به تفریح تبدیل کنید حتی اگر با حمام مشکلی ندارد.

  • با ریختن چند قطره رنگ خوراکی در آب، قوطی کف یا ژل خمیر ریش، نه تنها حمام کردن را برای فرزندتان به خاطره خوش تبدیل می‌کنید، که به فرزندتان کمک میکنید تا خلاقیتش افزایش پیدا کند.
  • رنگ های انگشتی مواد بسیار مفیدی هستند که کودک میتواند با انگشت و یا چوب بستنی، یا حتی قلمو روی دیوارهای حمام نقاشی بکشد  و خلاقیت خود را شکوفا کند.

این زمان را تبدیل به بازی و آموزش کنید وسواس را کنار بگذارید و در کنار فرزندتان دوباره کودکی کنید. شما سالهای زیادی را پیش رو دارید که حمامتان تمیز باشد اما صدای خنده های از ته دل کودک در حمام ماندنی نیست. با فرزندم اوقات خوشی را برای تمام والدین و فرزندانشان آرزو می‌کند.

۰ ۰ vote
Article Rating
ad2

درباره نویسنده

" فصل شیرین مادری" گاه چنان باغچه وجودت را زیر و رو می‌کند که دوباره از نو شکفته می‌شوی و پر از می‌شوی از حس‌های خوب زندگی. من در کنار پسرکی شیرین زبان، دوباره از نو رستم.

مطالب مرتبط

کاربر گرامی، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد، امکانات و آموزش‌های این موسسه، سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید. در کسب اعتبار و اعتماد نظرات، دقت کافی مبذول دارید. سایت با فرزندم هر نظری که حاوی اهانت و یا انتقاد شدید باشد حذف خواهد کرد و مسئولیتی برای راستی آزمایی نظرات نمی‌پذیرد. لازم به ذکر است که همیشه حق پاسخگویی به انتقادات برای مرکز و موسسه محترم کودک محفوظ است.

Subscribe
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ad2