کودک شاد

کودک شاد

با فرزندم به تمامی والدین یادآوری می‌کند که کودکان فقط چند سال برای بازی وقت دارند. این تصور شماست که کلاسهای مختلف کودکتان را از شادی کودکی دور نمی‌کند. زمانی متوجه می‌شوید که راهی برای پس دادن کودکی آنها نیست.

 

 

لذت بردن از فرزندانمان و سهیم شدن در شگفتی کشف معنی زنده بودن و انسان بودن در دنیایی شگفت آور، برای رشد احساس مثبت فرزندانمان نسبت به خودشان بسیار حیاتی است. وقتی نسبت به خود و فرزندانمان با احترام و شفقت رفتار میکنیم، اغلب به چشم انداز تازه ای دست می یابیم که لذت از زندگی با هم را در ما غنی میکند. به یاد آوردن تجربه های روزانه و تفکر درباره آنها، حس عمیق درک شدن و پیوند داشتن را ایجاد میکند.
ادامه دارد…

 

کتاب فرزندپروری از درون به برون

نویسنده: دکتر دانیل سیگل و مری هارتسل
مترجم: دکتر مهرناز شهرآرای

۰ ۰ vote
Article Rating
ad2

درباره نویسنده

" فصل شیرین مادری" گاه چنان باغچه وجودت را زیر و رو می‌کند که دوباره از نو شکفته می‌شوی و پر از می‌شوی از حس‌های خوب زندگی. من در کنار پسرکی شیرین زبان، دوباره از نو رستم.

مطالب مرتبط

کاربر گرامی، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد، امکانات و آموزش‌های این موسسه، سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید. در کسب اعتبار و اعتماد نظرات، دقت کافی مبذول دارید. سایت با فرزندم هر نظری که حاوی اهانت و یا انتقاد شدید باشد حذف خواهد کرد و مسئولیتی برای راستی آزمایی نظرات نمی‌پذیرد. لازم به ذکر است که همیشه حق پاسخگویی به انتقادات برای مرکز و موسسه محترم کودک محفوظ است.

Subscribe
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ad2