چگونه برای کودک اسباب بازی انتخاب کنیم؟

چگونه برای کودک اسباب بازی انتخاب کنیم؟

توصیه های با فرزندم در رابطه با انتخاب اسباب بازی برای کودک:

  • بدترین نوع اسباب بازی‌ها، اسباب بازی هایی هستند که، کودک می نشیند و از تماشای آن لذت می برد! زیرا نه ذهن کودک را بکار میگیرند نه بدن او را. خرید این وسایل را محدود کنید [استاد شجاعی].
  • اسباب بازی وسیله ای در دست کودکان است، قرار نیست کودک در حفظ اسباب بازی کوشا باشد. برای فرزندتان اسباب بازی ای بخرید که از خراب شدنش ناراحت نشوید، وبه او بیاموزید از خلاقیت خود استفاده کند و با تکه اسباب بازیش بازی جدی خلق کند. یکی از بهترین اسباب بازی ها لگو ها هستند.
  • کودکانی که فقط گرانقیمت ترین اسباب بازی ها را دارند خوشبخت نیستند. کودکانی خوشبختند که والدینشان با استفاده از وسایل ساده و باصرف وقت به آنها خلاقیت می آموزند.
  • نسل گذشته دوران کودکی شادتری داشت. کودکان قدیم ساعتها خیره به صفحه دیجیتالى نبودند و با اسباب بازى واقعی بازى میکرد. اسباب بازی های دیجیتالی را کنار بگذارید و به کودک فرصت شاد بودن بدهید.
  • نیاز های کودک را نمی توان با مادیات پاسخ داد. کودک به بازی احتیاج دارد اما ما به جای بازی کردن با او برایش اسباب بازی می خریم [استاد سلطانی].

با فرزندم دنیای پر از شادی را برای تمام کودکان دنیا آرزو می کند.

۰ ۰ vote
Article Rating
ad2

درباره نویسنده

" فصل شیرین مادری" گاه چنان باغچه وجودت را زیر و رو می‌کند که دوباره از نو شکفته می‌شوی و پر از می‌شوی از حس‌های خوب زندگی. من در کنار پسرکی شیرین زبان، دوباره از نو رستم.

مطالب مرتبط

کاربر گرامی، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد، امکانات و آموزش‌های این موسسه، سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید. در کسب اعتبار و اعتماد نظرات، دقت کافی مبذول دارید. سایت با فرزندم هر نظری که حاوی اهانت و یا انتقاد شدید باشد حذف خواهد کرد و مسئولیتی برای راستی آزمایی نظرات نمی‌پذیرد. لازم به ذکر است که همیشه حق پاسخگویی به انتقادات برای مرکز و موسسه محترم کودک محفوظ است.

Subscribe
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ad2