درست کردن حباب ۲.۶۷/۵ (۱)

درست کردن حباب

با فرزندم پیشنهادات ویژهای برای بازی و سرگرمی در خانه و مهد کودک برای شما عزیزان تدارک دیده است.

ساختن حباب کاری بسیار سرگرم کننده برای کودکان است! بهترین چیز در مورد حباب است که شما لازم نیست برای خرید یک محلول حباب ساز ویژه هزینه کنید و ساخت محلول حباب بسیار آسان است. می توانید به همان اندازه که لازم دارید هر بار درست کنید. فرایند ساخت محلول حباب ساز همراه با کودکان می تواند یک سرگرمی لذت بخش برای تمام کودک در مهد کودک  باشد.

روش ۱:

مواد تشکیل دهنده حباب : صابون، کاسه، آب، قاشق، شکر و مواد تشکیل دهنده ضخامت اختیاری است.
مایع ظرف شویی و یا شامپو بچه را در یک کاسه یا فنجان آب اضافه کنید. نسبت مواد بسته به انتخاب شما از نوع مایع ظرف شویی استفاده شده متفاوت خواهد بود. بهترین روش برای یافتن فرمول کار آزمون و خطا است.
اضافه کردن قوام دهنده مانند گلیسیرین، شکر، یا نشاسته ذرت برای ساختن حباب های بزرگتر بسیار مفید است. مراقب باشید که اضافه کردن بیش از حد این مواد منجر به کف بیش از حد سنگین برای تشکیل حباب خواهد شد.
مواد را به آرامی و به طور کامل هم بزنید.
استراحت دادن به محلول برای یک روز می تواند به حباب های بهتری منجر شود.

روش ۲:

آب گرم را در کاسه بریزید.
مایع صابون (نه فوم صابون) را به آن اضافه کنید.
از بین گلیسیرین، شکر، نشاسته ذرت یکی را انتخاب و به اندازه ۱.۵ قاشق غذاخوری به محلول اضافه کنید.
هم بزنید تا مواد به طور کامل باهم مخلوط می شوند.
مقدار کمی شامپو از هر نوع دلخواه به مواد اضافه کنید و به طور کامل هم بزنید.
مواد را در یک ظرف دردار بریزید.
به یک فضای باز بروید و از ساخت حبابهای زیبا لذت ببرید.

ساخت دسته حباب ساز
شما می توانید با استفاده از یک حلقه از یک سیم نازک دسته حباب ساز را بسازید. فقط یک حلقه به صورت سیم پیچ برای دمیدن فراهم کنید تا حباب در آنجا شکل بگیرد. حتی می توانید آن حلقه را به شکل قلب، مربع و یا اشکال دیگر درست کنید.

اگر می خواهید حبابهای بسیار بزرگ تولید کنید می توانید از یک رخت آویز سیمی کمک بگیرید. قلاب آویز را به دسته تبدیل کنید.
قسمت مثلثی وسط آن را به هر شکلی می خواهید در آورید. با کمی تمرین می توانید حبابهای بسیار بزرگی بسازید و کودک خود را شگفت زده کنید.
با فرزندم لحظات خوشی را در خانه و مهد کودک برای شما عزیزان آرزو می کند.

۰ ۰ vote
Article Rating
ad2

درباره نویسنده

" فصل شیرین مادری" گاه چنان باغچه وجودت را زیر و رو می‌کند که دوباره از نو شکفته می‌شوی و پر از می‌شوی از حس‌های خوب زندگی. من در کنار پسرکی شیرین زبان، دوباره از نو رستم.

مطالب مرتبط

کاربر گرامی، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد، امکانات و آموزش‌های این موسسه، سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید. در کسب اعتبار و اعتماد نظرات، دقت کافی مبذول دارید. سایت با فرزندم هر نظری که حاوی اهانت و یا انتقاد شدید باشد حذف خواهد کرد و مسئولیتی برای راستی آزمایی نظرات نمی‌پذیرد. لازم به ذکر است که همیشه حق پاسخگویی به انتقادات برای مرکز و موسسه محترم کودک محفوظ است.

Subscribe
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ad2