کمپین نه به خانه بازی هایپر استار باکری

کمپین نه به خانه بازی هایپر استار باکری

در پارکینگ منفی ۲ هایپر استار باکری خانه بازی برای کودکان مشغول به فعالیت شده است. در فضای این خانه بازی خبری از دستگاه تهویه هوا و  اکسیژن ساز نیست حتی شیشه دو جداره برای جدا کردن پارکینگ از محیط بازی کودکان وجود ندارد و کودک در جوار انواع آلودگی ها بازی می‌کند نه با وسایل آنجا که با سلامتی اش!

خانه بازی هایپراستار
خانه بازی هایپراستار باکری

 

با فرزندم قصد دارد با همراهی والدین آگاه از طریق انتشار این تصاویر و شرکت در بخش نظرات پایین صفحه، گامی در راستای رعایت استانداردهای کودک بردارد. با آرزوی فردای شاد و سالم برای تمام کودکان.

۰ ۰ vote
Article Rating
ad2

درباره نویسنده

" فصل شیرین مادری" گاه چنان باغچه وجودت را زیر و رو می‌کند که دوباره از نو شکفته می‌شوی و پر از می‌شوی از حس‌های خوب زندگی. من در کنار پسرکی شیرین زبان، دوباره از نو رستم.

مطالب مرتبط

کاربر گرامی، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد، امکانات و آموزش‌های این موسسه، سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید. در کسب اعتبار و اعتماد نظرات، دقت کافی مبذول دارید. سایت با فرزندم هر نظری که حاوی اهانت و یا انتقاد شدید باشد حذف خواهد کرد و مسئولیتی برای راستی آزمایی نظرات نمی‌پذیرد. لازم به ذکر است که همیشه حق پاسخگویی به انتقادات برای مرکز و موسسه محترم کودک محفوظ است.

Subscribe
اطلاع از
guest
45 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشتر رای داده شده
Inline Feedbacks
View all comments
مریم بانو
مریم بانو
۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ب٫ظ

آخه کدوم مادری بچه اش رو می داره اینجا! دولت نظارت نداره، مادر و پدر ها کجای کارن؟

آرزو
آرزو
۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ب٫ظ

هر دم از این باغ بری می رسد. اون از فیلم مرغ هایپر استار، حالا هم که چشممون روشن شد به خانه بازیش!
درست در مرکز انتشار گازهای سمی و خطرناک و در قلب پارکینگ دود زده بچه ها را به بازی دعوت می کند!!!

مهسا
مهسا
۲ مهر ۱۳۹۶ ۱:۳۰ ب٫ظ

بازگشایی چنین جایی ظلم بزرگی در حق کودکان . بیاید با تحریم این مکان فرزندانمون رو نجات بدیم

شیما
شیما
۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب٫ظ
Reply to  مهسا

هایپر استار اون موقعی که فیلم عوض کردن تاریخ مرغ هاش در اومد باید تحریم می شد.

بهار
بهار
۲ مهر ۱۳۹۶ ۳:۰۱ ب٫ظ

منم وقتی دیدم خیلی تعجب کردم اخه دقیقا میشه گفت توی پارکینگ و خوب از پارکینگ جدا نشده بخاطر همین به نظر خطرناک میاد همه ما زیاد شنیدیم توی پارکینگ و تونل توقف نداشته باشید چون خطرناکه حالا اینجا خانه بازی اونم برای کودک منطقی نیست

مامان آرتین
مامان آرتین
۲ مهر ۱۳۹۶ ۳:۰۴ ب٫ظ

من ترجیح میدم از هایپر خرید نکنم تا مجبور به گذاشتن دخترم توی اون محیط نشم. من هم که بچم را نزاشتم بره کل مدتی که تو هایپر بودم گریه کرد اعصابم حسابی خورد شده بود .همسرم گفت دیگه نمیتونیم هایپر باکری بیاییم چون بچه که منطق نداره بفهمه ما چی میگیم نمیشه هم عذابش داد میبینه اینا همه بچه بازی میکنن.

پرستو
پرستو
۲ مهر ۱۳۹۶ ۶:۰۹ ب٫ظ

اخه چطوری به همچین جایی مجوز دادن؟ با جون بچه های طفل معصوم بازی میکنن ما به عنوان مادر هیچ وقت بچه هامونو رو همچین جایی نمی بریم

شیما
شیما
۳ مهر ۱۳۹۶ ۶:۱۳ ق٫ظ

اون مغز متفکری که خواسته از آب کره بگیره باید از طرف خود مردم تنبیه بشه … اگر پدرمادرها از این خانه بازی استقبال نکنند دیگه برای صاحبش به صرفه نخواهد بود.

ديبا
ديبا
۳ مهر ۱۳۹۶ ۸:۳۷ ق٫ظ

واقعا متاسفم برای مجموعه هایپر استار ،بابت دریافت اجاره و پول بیشتر با جون بچه ها بازی میکنن محوطه پارکینگ بسیار الوده و سمی هست چطور اجازه دادن ?
والدین نا اگاه هم که رعایت نمیکنن اگر یک هفته مشتری نداشته باشن درش بسته میشه

احسان
احسان
۳ مهر ۱۳۹۶ ۱:۳۷ ب٫ظ

طبقات منفی ۱ و منفی ۲ پایپر استار باکری مجهز به پرده هوا است. که هوای پارکینگ را از فضای داخلی مجزا می کند. اگر چند لحظه داخل پارکینگ بایستید و بعد به محیط داخلی بروید بطور کامل تفاوت هوا را احساس میکنید.

شیما
شیما
۳ مهر ۱۳۹۶ ۳:۱۵ ب٫ظ
Reply to  احسان

پرده هوا چی هست؟ من از پرسنل اونجا پرسیدم هیچ توضیحی ندادن. اگر پرده هوا داره باید یه کاغذ بزنن اونجا بگن.

احسان
احسان
۳ مهر ۱۳۹۶ ۸:۲۹ ب٫ظ

ضمن سلام خدمت همه مادران این وبسایت در مورد پرده هوا کافیه سرچی در اینترنت داشته باشید تا اطلاعات کافی کسب شود. اما با اینحال لینکهای زیر توضیحاتی در این باب است. http://www.ayehayeentezar.com/thread41073.html http://best-wall.ir/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%A7-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%DA%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%9F/ http://www.air-curtain.ir/what-is-an-air-curtain/ البته علاوه بر پرده هوا – درب اتوماتیک مانع ورود هوای آلوده به محیط داخلی مجموعه می گردد. برای تشخیص عینی عملکرد پرده هوا کافیه چند دقیقه در پارکینگ بمانید و بر دما و کیفیت هوا تمرکز کنید. سپس وارد محیط داخلی شوید. تفاوت دما و حتی در صورت دقت تفاوت میزان آلودگی به وضوح نمایانگر عملکرد پرده هوا است. البته از لحاظ سیستم داخلی… ادامه مطلب »

شیما
شیما
۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب٫ظ
Reply to  احسان

پرده هوا دقیقا کجا قرار گرفته؟ در ورودی خانه بازی یا ورودی مرکز خرید؟

احسان
احسان
۴ مهر ۱۳۹۶ ۴:۳۵ ق٫ظ
Reply to  شیما

قسمت فوقانی دربهای اتوماتیک.
در کانال زیر میتونید فیلم مربوط به عملکرد پرده هوا و همینطور دربهای اتوماتیک رو ببینید. در مورد موتورهای مکش معکوس هم فردا میتونم فیلمی تهیه کنم و قرار بدم.
https://t.me/LiLiPotHyperStar

ديبا
ديبا
۴ مهر ۱۳۹۶ ۹:۴۷ ق٫ظ
Reply to  احسان

جناب میزان الودگی تفاوت چندانی نداره
این دستگاه ها فقط صبح زود روشن هست و فورا خاموش میشوند
درب های اتومات از حالت اتومات خارج میشن و ٩٩ درصد موارد کاملا باز هستند
محیط منفی دو ابدا برای بازی کودک مناسب نیست و من واقعا متاسفم ،اگر حمایت والدین نباشه چنین مکانی نمیتونه به موجودیتش ادامه بده امیدوارم والدین دقت لازم رو داشته باشند

احسان
احسان
۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ب٫ظ
Reply to  ديبا

طبق قرارداد بین طرفین – هایپر استار مجاز به خاموش کردن دراتوماتیک و پرده هوا نمیباشد. درصورت وجود چنین امری ، مسله از جانب غرفه داران داخلی قابل پیگیری و حتی شکایت هست- تایید وزارت بهداشت در زمانی انجام شده که درها و پرده هوا روشن بوده- گرچه در حالت خاموشی پرده هوا و دربهای اتوماتیک- بازهم بعلت مکش معکوس هوایی از پارکینگ وارد فضای داخلی نمیشه. البته دیروز از ساعت ۱۸ تا ۲۰ که من شخصا اونجا بودم موارد فوق سالم عمل میکرد. وحتی من فیلم تهیه کردم. اماپیرو صحبت شما درروزهای آتی ودر ساعات مختلف،من شخصا پیگیر کیفیت… ادامه مطلب »

دکتر فیضی
دکتر فیضی
۴ مهر ۱۳۹۶ ۱:۲۵ ب٫ظ
Reply to  احسان

شما مسئول اونجا هستین؟ لطفا وقتی دارین دفاع می کنین از استانداردها اونجا، سمت خودتون رو هم بگین.

پریا
پریا
۴ مهر ۱۳۹۶ ۳:۳۴ ب٫ظ
Reply to  احسان

واقعا درب اتوماتیک مانع ورود آلودگی میشه؟! اونم دری که به خاطر رفت و آمد زیاد تقریبا همیشه باز هست

دکتر فیضی
دکتر فیضی
۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب٫ظ

سلام عزیزان. این مرکز مشکل داره. من از ۵ هفته پیش دارم از طریق سامانه تخلفات بهداشت محیط پیگیری می کنم. از همون موقع توی گروه کودک فردا و مادران امروز کمپینش رو راه انداختم. لطفا با تلفن ۱۹۰ تماس بگیرین و با ما همراه بشین. http://www.yjc.ir/fa/news/5547495/%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87-%DB%B1%DB%B9%DB%B0-%D8%AA%D8%AD%D9%88%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D9%85%D8%AD%DB%8C%D8%B7

احسان
احسان
۴ مهر ۱۳۹۶ ۲:۲۰ ب٫ظ

جناب دکتر عزیز-معرفی من زمانی مهم و روا میشه که شما هم کمی انصاف بخرج داده باشید و قبل از مجازات محاکمه بفرمایید. شایسته بود قبل از هر اقدام قانونی با مدیریت اون مجموعه یا حداقل مدیریت هایپر استار صحبتی میکردید. شاید مستنداتی دال بر کیفیت مناسبی از عملکرد وجود داشته باشه.
لزوما چون هرچیزی رو شما نمیبینید دلیل نمیشه وجود نداشته باشه.
حالا سوال اینجاست آیا خود شما مستنداتی دال بر عدم کیفیت عملکرد دارید؟ یا تنها بواسطه مشاهدات و استنباط شخصی خود اقدام به تخریب دیگران میکنید؟

دکتر فیضی
دکتر فیضی
۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۱ ب٫ظ
Reply to  احسان

مشاهده و استنباط شخصی وقتی برای جمعی از افراد اتفاق می افته اسمش می شه خرد جمعی…بنده نهایت انصاف رو به خرج دادم. سراغ مدیر هایپر استار رفتم. در مراجعات من ایشون حضور نداشتن.با مسئول حراست صحبت کردم. فرمودن اگر به نظرتون آلوده اس نوه تون رو نذارین! خدمتشون عرض کردم پس باش تا صبح دولتت بدمد…بنابراین من مجبور شدم مشاهداتم رو به مرجع ذی صلاح ارائه بدم و اطلاع رسانی کنم به بقیه والدین. بعد از چهار روز از طرف شماره ۱۹۰ به من اطلاع داد که به شما مهلت دادن برای رفع نواقص بهداشتیتون. امیدوارم بتونین مشکلات رو… ادامه مطلب »

شیما
شیما
۵ مهر ۱۳۹۶ ۱:۵۳ ب٫ظ

سلام خانم دکتر فیضی نازنین. من سخنرانی شما درباره حقوق کودک رو توی مرکز مشاوره کودک فردا دیدم. خیلی خوشحالم که شما مثل یک وزنه سنگین هر جایی که حرف از حقوق کودک می‌شه حضور دارید. سایه تون بر سر همه کودکان این سرزمین مستدام باد.

ملیکا
ملیکا
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب٫ظ

دقیقا به من هم گفتن ناراحتید بچت را نزار و نگران بچه مردم نباش

زهرا م
زهرا م
۴ مهر ۱۳۹۶ ۲:۱۳ ب٫ظ

اگر پرده هوا باشه که خوبه. من شوهرم توی شهرزیبا سوپرمارکت داره از وقتی پرده هوا وصل کردیم دیگه مگس و گردوخاک توی مغازه نمیاد. ولی قیمت این خانه بازی گرونه. اون هفته دختر من ٣ساعت گذاشتم رفتم خرید. نزدیک ۴٠ هزارتومن ازم گرفتن

پریا
پریا
۴ مهر ۱۳۹۶ ۳:۳۸ ب٫ظ

من چند روز قبل با شماره ۱۹۰ که مخصوص شکایات وزارت بهداشت هست تماس گرفتم و این مورد رو گزارش دادم.البته قبلش دو بار حضورا رفتم و با سه نفر (یکی از مسیولان حراست، یکی از امور مشترکین و یک نفر از کارمندای زمین بازی) صحبت کردم و هر سه گفتن خبری از تصفیه هوا نیست. کارشناسای وزارت بهداشت به کدرهگیری به من دادن و گفتن چهار روز بعد خودم تماس بگیرم. ولی ۴۸ ساعت بعد بام تماس گرفتن و گفتند که پیگیری شده و به مجموعه اخطار دادن و مهلت برای رفع نواقص.

پریا
پریا
۴ مهر ۱۳۹۶ ۳:۴۲ ب٫ظ

والدین گرامی هر مورد بهداشتی که ببینید رو می‌تونید به ۱۹۰ گزارش بدید. چه تو مهد ها و زمین بازی ها و رستوران ها و درمانگاه ها و…‌
وقتی عده ای برای تامین سود خودشون بچه ها رو در معرض آلودگی یا خطر قرار میدن ،اگر سکوت کنیم همه مون مقصریم. حتی اگه بچه خودمون رو بزاریم تو این محیط ها. بیایم همه بچه ها رو دوست داشته باشیم. این فرشته ها امانت هستن دست ما

فريبا
فريبا
۵ مهر ۱۳۹۶ ۰:۴۱ ق٫ظ

سلام، من دیروز رفتم اونجا دخترم حدود یکساعت بازی کرد که نیم ساعت تو قسمت شن بود، نیم ساعت هم خودم اونجا بودم، واقعیتش دخترم خیلی لذت برد به خصوص که شن رو زیاد جایی پیدا نمی کنم و ضمن اینکه احساس آلودگی هم نداشتم. خواستم بگم درمقایسه باآلودگی شدید هوا در تهران یا پارازیتها که ٢۴ساعته در حال آسیب به کودکان ماهستن به نظرم نیم ساعت بازی و لذت بچه ها حتی اگر محیط یکم آلوده تر هم باشه خیلی بهشون ضرر نمی زنه، بهتره کمپین نه به بنزین های تولید ایران راه بندازیم که قراره ١٠ سال آینده… ادامه مطلب »

شیما
شیما
۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ق٫ظ
Reply to  فريبا

شما یکبار فرزندت رو ببر قسمت شن بازی خانه بازی کورش تا متوجه بشین تا سیستم هوای پاک چیه. تمام مدت آب رو به صورت پودر شده می پاشن و این مهی که وجود داره باعث می شه تا ریه بچه آسیبی نبینه. درب اتومات وقتی ممکنه به درد بخوره که ۲ بار در ساعت باز شه. نه مثل اینجا که کلا بازه چون جمعیت زیادی در حال رفت و آمد هستن. حالا چون بنزینمون بد و پارازیت هم داریم باید بچه مون هم توی هوای آلوده بازی کنه؟!؟! شما واقعا مادری؟

فريبا
فريبا
۶ مهر ۱۳۹۶ ۰:۰۴ ق٫ظ
Reply to  شیما

سلام شیما خانم، اتفاقاً اونجا هم می برم، فرقی ندارن، بازی با شن خودش آرامبخشه، درب اتوماتیکش هم دیدم مرتب باز و بسته میشه (بی انصافی نکنیم). ضمن اینکه جمله من رو با دقت بخونید گفتم برای این موارد که واقعاً خطرناکه اگر جرأت دارید کمپین راه بندازید. من هم مادرم هم پزشک، آلودگی رو هم خیلی خوب درک می کنم اما باید گفت که متاسفانه خانه از پای بست ویرانه هست. در منزلتون نشستید و نویز سرطان زا دریافت می کنید ??

ملیکا
ملیکا
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ب٫ظ
Reply to  فريبا

خانم دکتر نویز مبایل را میشه کنترل کرد و از بچه دور نگه داشت .ولی از شما که پزشک هستید بعیده بی تفاوت باشید و بگید چون خطرات زیادی تهدیدمون میکنه بزاریم هرکس هرکاری دلش میخواد بکنه .بالاخره اگه اعتراضی نباشه که تو این مملکت که همه به فکر پر کردن جیب خودشونن مخصوصا بعضی از پزشکها ، با این طرز فکرتون هر روز بیمارانتون را بیشتر میکنید و خوشا بحال وجدان راحتتون

پریا
پریا
۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱ ق٫ظ
Reply to  فريبا

متاسفم برای این طرز فکر. نوجوان هم ضد بچه تون حاضرید برای لذت بهش سیگار بدین اگه خواست؟؟ حالا یه کم آلودگی بیشتر.ریه داغون تر… طوری نمیشه… من اصلا نمی‌تونم هضم کنم. شما در برابر اون بچه مسئولی . میخوای تفریح کنه ببرش جایی که چهارتا درخت باشه که ضمن تفریح کمی هم هوای با آلودگی کمتر تنفس کنه.اینهمه پارک.

فريبا
فريبا
۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب٫ظ
Reply to  پریا

مادر عزیز نگران، من خودم پزشک هستم و از نظر علمی کاملاً واقف هستم که اونجا آلوده هست یا نه. از شما می خواهم صادقانه جواب بدهید کودک شما روزی چند ساعت با موبایل یا تبلت بازی می کنه، مادرهای به ظاهر نگرانی رو این روزها می بینم که برای راحتی و آسایش خودشون ساعتها بچه ها رو با موبایل و تبلت و تلویزیون ساکت می کنند که آسیبی به مراتب بیشتر از نیم ساعت هوای به اصطلاح آلوده داره.

پریا
پریا
۸ مهر ۱۳۹۶ ۹:۰۹ ب٫ظ
Reply to  فريبا

خانم فریبا دقیقا همچین فضاهایی برای مادرای راحت طلبی هست که بچه شون رو حاضرن هر جایی بزارن که از دست بهانه گیریش خلاص بشن یا به خریدهای حیاتیشون برسن!!! از بنده پرسیدید بچه های من نه موبایل دستشون هست نه تبلت نه حتی تلویزیون. آدمی هستم که روزی که تصمیم گرفتم مادر بشم تمام سختی ها ش رو پذیرفتم. حتی آنتن تلویزیون و ماهواره هم نداریم. سالهاست تلویزیون تعطیله. قند و نوشابه و سوسیس و کالباس و چیپس و پفک و….. اصلا نمیخوریم و خیلی موارد دیگه که من برای بچه های خودم رعایت می‌کنم که البته تصمیم شخصی… ادامه مطلب »

سانه
سانه
۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۱:۲۱ ق٫ظ
Reply to  پریا

واقعا شما مادر نمونه ای هستید

شمیم
شمیم
۵ مهر ۱۳۹۶ ۶:۰۵ ب٫ظ
Reply to  فريبا

راه انداختن یک کمپین کوچک و بطور مشخص به نتیجه دقیق و اساسی رساندنش، اولین قدمی است برای تمرین ایستادن در برابر تضییع حقهامون. وقتی از پارازیت و آلودگی بنزین می گویید یعنی “سنگ بزرگ علامت نزدن است”، چون در ابعاد وسیع با حکومت مواجهید و تصمیم گیری های کلان.

بعلاوه، بدن در هنگام بازی و فعالیت اساسا به مصرف اکسیژن بیشتری نیاز دارد پس یک محیط آلوده برای بازی می تواند بسیار بدتر از آلودگی هوای خیابان در هنگام رانندگی باشد.

ملیکا
ملیکا
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب٫ظ
Reply to  فريبا

ببخشیید اگه درمورد هر ضرری که بهمون میرسه طرز فکر شما را داشته باشیم که کلاهمون پسه معرکست.ما در مقابل آینده مسئولیم .ممکنه همین بچه ها یک روز همسر بچه های ما بشن که مبتلا به سرطانن و یا بچه خودمون خدایی نکرده مبتلا بشه.اگه در معرض اشعه وایفا یا مبایل هست بچمون میشه کمترین حد استفاده را داشت و بی تفاوتی کار درستی نیست.با احترام

احسان
احسان
۶ مهر ۱۳۹۶ ۰:۰۵ ق٫ظ

ضمن سلام خدمت همه مادران نگران طبق هماهنگی های انجام شده با مدیریت مجموعه هایپر استار قرار بر این شد جهت اطمینان بیشتر سیستم های پرده هوا تعویض یا سرویس بشن. در این فاصله از حراست درخواست شد که برای لحظاتی پرده هوا ودرب اتوماتیک خاموش بشه تا من فیلمی از سیستم مکش معکوس مجموعه تهیه کنم. فیلم تهیه شده که کاملا گویاست در آدرس زیر توی کانال آپلود شده. https://t.me/LiLiPotHyperStar البته این لینک رو دومین باره که میزارم اما حتی یک نفر هم نرفته مدارک تهیه شده رو ببینه- که این نشان از دشمنی کورکورانه به دلایل خاصی هست… ادامه مطلب »

شیما
شیما
۶ مهر ۱۳۹۶ ۴:۰۲ ب٫ظ
Reply to  احسان

اینجا که هیچی نیست! مدارک تهیه شده ای که بهش اشاره کردین کجان؟ انتظار داشتم حداقل مدارک سرویس کردن پرده هوا روی کانال باشه. هر وقت مدرک معتبری با مهر وزارت بهداشت رو روی کانالتون گذاشتین اطلاع بدین تا بریم ببینیم و اطلاع رسانی کنیم.

ملیکا
ملیکا
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب٫ظ
Reply to  احسان

سلام آقای احسان
لطفا نظری که براتون در پایین نوشتم را بخونید و اگر مدرکی دال بر ایجاد تغییر دارین ارائه بدین.ممنون

ملیکا
ملیکا
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۱۸ ب٫ظ

واقعا متاسفم برای مسئولینی که به خاطر پول از جون بچه ها میگذرن.

پریسا
پریسا
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸ ب٫ظ

چطوری مجوز گرفتنش مهمه

پریسا
پریسا
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۵۲ ب٫ظ

پرده هوا که برای جلوگیری از ذرات گرد و غبار نیست،برای عدم ورود حشرات است.

ملیکا
ملیکا
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب٫ظ

سلام آقای احسان پیرو صحبت های شما درمورد اینکه چرا از مسئولین هایپر نپرسیدیم من رفتم حراست هایپر استار پرسیدم در مورد آلودگیه محیط مرکز بازی اونجا گفتم برم امورمشترکین و من رفتم امور مشترکین اونجا گفتن باید به حراست میگفتید گفتم من از حراست میام حراست گفته بیام پیش شما گفتن حراست پیچونددتون .من دوباره رفتم حراست مسئول حراست فرمودند شما اگه نگران بچتی ،بچت را اونجا نزار.وقتی دیدم با من غیر محترمانه صحبت میکنن زنگ زدم به ۱۹۰ و ازشون خواستم موضوع را پیگیری کنن از نظر آلودگی.بهم گفتن چشم پیگیری میکنیم بعد از مدتی به من زنگ… ادامه مطلب »

علی
علی
۹ تیر ۱۳۹۸ ۹:۱۱ ق٫ظ

سلام دوستان بله رعایت این نکته در خانه های بازی خیلی مهم است و شما باید استاندارد های لازم را برای تاسیس خانه بازی بدست بیارید لینک https://bazisazan.com/shop/ برای خرید محصولات استاندارد خانه بازی می تونه بهتون کمک کنه علاوه بر این مشاوره رایگان هم دارن که از ۰ تا ۱۰۰ به شما کمک می کنند.

بهار
بهار
۲۰ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ب٫ظ

با سلام
اینکه کودکان نیاز به بهترین هوا برای رشد جسمی و مغزی نیاز دارند و در صورت تنفس هوای آلوده آسیب پذیری بیشتری دارند نیاز به تخصص و یا تحصیلات خاصی نداره

ad2