تجربیات آلرژی (داستان هفتم)

تجربیات آلرژی (داستان هفتم)

با فرزندم داستان آلرژی کودکی دیگر  را از مامان‌های عضو سایت/کانال را ارائه می‌کند:

 

پسرم از بدو تولد حساسیت شدید به طیف وسیعی از مواد غذایی داشت، تخم مرغ، شیر و لبنیات و ادویه جات، گندم وجو، موز و انواع آجیل و….، بعد از انجام تست آلرژی دکتر نبوی گفتن شدت حساسیت خیلی بالاست تا پنج سال طول میکشه خوب بشه و جز پرهیز غذاییه خودت و بچه هیچ درمانی وجود نداره، تمام بدن بچه به شدت اگزما بود جوری که خون میومد، از همه جا نا امید شده بودم تا اینکه یکی از دوستان که پسر خودش همچین آلرژی به پروتیین گاوی داشت باهام تماس گرفت و طب هومیوپاتی رو معرفی کرد و گفت این حساسیت بچش رو تا پای عمل جراحی لوزه و کاهش شنوایی و در اخر به عمل جراحی گوش رسونده بود اما تونسته بود با هومیوپاتی کنترل کنه و جراحی بعد چهار ماه درمان به روش هومیوپاتی منتفی شده. منم با شنیدن این مسئله وقتم روتلف نکردم و همون فرداش پسرن رو بردم پیش دکتر میرزازاده (تلفن مطب: ۲۲۲۲۷۱۷۰) برای طب هومیوپاتی،الان یک سال میشه که با استفاده از داروهای این طب پسرم دیگه به هیچ ماده غذایی آلرژی نداره غیر از شیر گاو که البته خیلی خیلی خفیف هست و اون هم رفع خواهد شد، شیر خودمم میخوره غذا هم میخوره، شما هم میتونید برید وامتحان کنید، مطمئن باشی ضرر نمی‌کنید.

هومیوپاتی یک طب دویست ساله اآلمانی هست. پاییه داروهاش گیاهان، حیوانات و مواد معدنی هستند. مافیای دارو وتجارتی که در این باب انجام میشه اجاز نمیده طب هومیوپاتی رسمی اعلام بشه و دکترا بدون تابلو کار میکنن. تمام دردهای بی درمانی که در طب شیمیای درمان ندارند در این طب درمان قطعی میشن. این داروها اولین کاری که میکنند روی سیستم ایمنی بدن اثر میزارن.

 

داستان‌های هفتگی آلرژی رو که روی سایت بافرزندم و کانال تلگرام با فرزندم دنبال کنید.

۰ ۰ vote
Article Rating
ad2

منبع نوشته:آلرژی کودک

درباره نویسنده

" فصل شیرین مادری" گاه چنان باغچه وجودت را زیر و رو می‌کند که دوباره از نو شکفته می‌شوی و پر از می‌شوی از حس‌های خوب زندگی. من در کنار پسرکی شیرین زبان، دوباره از نو رستم.

مطالب مرتبط

کاربر گرامی، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد، امکانات و آموزش‌های این موسسه، سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید. در کسب اعتبار و اعتماد نظرات، دقت کافی مبذول دارید. سایت با فرزندم هر نظری که حاوی اهانت و یا انتقاد شدید باشد حذف خواهد کرد و مسئولیتی برای راستی آزمایی نظرات نمی‌پذیرد. لازم به ذکر است که همیشه حق پاسخگویی به انتقادات برای مرکز و موسسه محترم کودک محفوظ است.

Subscribe
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ad2