هشتمین روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس

هشتمین روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس

با فرزندم به تمامی والدین این نکته را متذکر می‌شود که اگر این روزها عصبی و تحت استرس هستید یکی از علتهاش آلودگی هوای تهران است. شرایط مدام و نامطلوب کیفیت هوا اثر خودش رو در زندگی روزمره همه ما خواهد گذاشت. باید سعی گنیم با آگاهی بر این مساله میزان تاثیر را کاهش و تسلط بیشتری بر رفتارمون مخصوصا در قبال کودکان داشته باشیم.

انیمیشن کوتاهی در اینجا فراهم شده که تاثیر  آلودگی هوا را بر  آستانه تحمیل و قدرت تحلیل انسان نشان می‌دهد.

  • در روزهای آلوده بیشتر مراقب تصمیمات و رفتارمون باشیم و با قدمی کوچک برای پاک ماندن هوای شهرمون، زندگی بهتری برای خودمون بسازیم.
  • ورزشکاران باید از ورزش در فضای آزاد اکیدا خودداری کنند. ورزش در هوای آلوده آثاری همچون احساس خستگی، کوفتگی، سردرد و … را به همراه دارد.
  • هوای کودکان را داشته باشیم.
۰ ۰ vote
Article Rating
ad2

درباره نویسنده

" فصل شیرین مادری" گاه چنان باغچه وجودت را زیر و رو می‌کند که دوباره از نو شکفته می‌شوی و پر از می‌شوی از حس‌های خوب زندگی. من در کنار پسرکی شیرین زبان، دوباره از نو رستم.

مطالب مرتبط

کاربر گرامی، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد، امکانات و آموزش‌های این موسسه، سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید. در کسب اعتبار و اعتماد نظرات، دقت کافی مبذول دارید. سایت با فرزندم هر نظری که حاوی اهانت و یا انتقاد شدید باشد حذف خواهد کرد و مسئولیتی برای راستی آزمایی نظرات نمی‌پذیرد. لازم به ذکر است که همیشه حق پاسخگویی به انتقادات برای مرکز و موسسه محترم کودک محفوظ است.

Subscribe
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ad2