مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه گلزار ۳.۵/۵ (۲)

مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه گلزار
نام مهد کودک : مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه گلزار
منطقه : یک
آدرس : تهران - انتهای اقدسیه - ابتدای اتوبان لشگرک - شهرک دانشگاه - کوچه یاسمن - پلاک 14
تلفن : 22450163
امکانات :
  • فضای بازی کودکان
  • امکان بازدید والدین از مهد در هر زمان و ساعت
  • سرویس رفت و برگشت به مناطق مختلف

لطفا این مهد کودک را ارزیابی کنید

ad2

درباره نویسنده

" فصل شیرین مادری" گاه چنان باغچه وجودت را زیر و رو می‌کند که دوباره از نو شکفته می‌شوی و پر از می‌شوی از حس‌های خوب زندگی. من در کنار پسرکی شیرین زبان، دوباره از نو رستم.

مطالب مرتبط

کاربر گرامی، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد، امکانات و آموزش‌های این موسسه، سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید. در کسب اعتبار و اعتماد نظرات، دقت کافی مبذول دارید. سایت با فرزندم هر نظری که حاوی اهانت و یا انتقاد شدید باشد حذف خواهد کرد و مسئولیتی برای راستی آزمایی نظرات نمی‌پذیرد. لازم به ذکر است که همیشه حق پاسخگویی به انتقادات برای مرکز و موسسه محترم کودک محفوظ است.

دیدگاه بگذارید

5 نظر تایید شده "مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه گلزار"

avatar
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای داده شده
اطلاع از
محسنی
مهمان

من شنیدم کادر گلزار خوبه ولی نزاشتن توشو ببینم…حیاطم تقریبا نداره.اصرار داشتندبا بچه بیاین…اگه توشم میخواین ببینین فقط ۷ صبح! از خیرش گذشتم.

طناز
مهمان

تعریف کادر گلزارو شنیدم ولی حیاط ندارن

محبوبی
مهمان

فضای کوچک مهد گلزار بچه ها را اذیت میکنه. پارسال پسرم را چند وقت گذاشتم اما بعد دیدم فضا کوچکه آوردمش بیرون. ناهار خوری خواب و ….باهم بود. یه کم نگران شدم

قیاسی
مهمان
مهد کودک گلزار بلوار اوشان شهرک دانشگاه عالیه پسر من یکساله اونجا میره خیلی راضی هستم.فقط فضاش کوچیکه ولی پرسنل با تجربه و همه تحصیل کرده روانشناسی کودک. هزینه که پارسال ماهی ۶۳۰ تومن بود تا ساعت ۳.۳۰ و تا ۵ اگر بخواهید اضافه.پاره وقت ولی ثبت نام نمیکنه اصلا.آموزش هم زبان و ژیمناستبک جز همین ۶۳۰ است و کارای هنری مثه بقیه مهد ها‌.در طول سال هم دو تا جشن دارن سالن میگیرن.یکی نوزوز یکی فارغ التحصیلی.که هزینه اش ۱۴۰ تومنه معمولا و بچه ها آموزش هایی که گرفتن رو اجرا میکنن.کلاسای فوق برنامه شطرنج تکواندو باله هم اگر… ادامه مطلب »
یک مادر فریب خورده
مهمان
مهد گلزار به نظر من از لحاظ گرید بندی جزو مهدهای درجه سه هم نیست چون اولا شدیدا مشکل فضا داره به طوری که بیست چهار پنج تا کودک را در یک اتاق پانزده متری نگهداری میکنند و به والدین هم اجازه بازدید از کلاس در زمان برقراری مهد را نمیدهند و در قبال سوال ووالدین از تعداد کودکان طفره میرند. ثانیا مدیر بسیار مستبد و دیکتاتوری داره که با توسل به دروغ برای خودش اعتبار میخره ثالثا اموزش بسیار ضعیف مربیان که اصلا تجربه و تحصیلات دانشگاهی مرتبط با مهد را ندارند و کمبود سرویس بهداشتی که در هر… ادامه مطلب »
ad2