درباره ما

حق هر پدر و مادری است که لحظات زیبایی رو در کنار فرزندشون بگذرونن، لحظاتی بدون استرس انتخاب. فرآیند انتخاب های مرتبط با فرزند از دشوارترین امور است. همه والدین راه‌های مختلفی را برای انتخاب مهد کودک، خانه بازی کودک، کلاس موسیقی کودک،باشگاه ورزشی کودک، کتاب کودک، اسباب بازی کودک، لباس کودک، پزشک کودک و مشاور کودک امتحان کرده‌اند. پرس و جو از اقوام و دوستان، بازدید، تبلیغات، تحقیق و مطالعه ازجمله روش های مرسوم و متعارف والدین با ضریب خطای غیرقابل اغماض هستند. پیشنهاد ما استفاده از تجربه گروهی و خرد جمعی است. ​​

با فرزندم امکان دیده شدن را برای تک‌تک مهد کودکها و بخش‌های خدمات کودک فراهم می‌آورد. علاوه بر این ما قصد داریم امکان پرس‌وجو و نظرسنجی رو به تعداد تمام مردم این سرزمین گسترش بدیم. این امکان به اشتراک گذاری گسترده، بستر اطلاعات مفیدی از تجربه فرزندپروری رو در زمینه خدماتی که از بیرون میگیریم وهم‌چنین کارهایی که خودمون باید انجام بدیم در اختیار والدین عزیز در سراسر ایران قرار می‌دهد. با فرزندم تلاش می کند تا مکان انتخاب بهینه رو برای همه والدین ایرانی فراهم کند. انتخاب بهینه یعنی بهترین انتخاب برای فرزند شما با صرف کمترین زمان و هزینه. با فرزندم یک جامعه تخصصی ایرانی از پدر و مادرهای آگاهی است که به پیشرفت جامعه ی خدمات مرتبط با فرزندان اهمیت میدن و تجربیات خودشون رو با دیگران سهیم میشن.

دغدغه ما آرامش شماست و تلاش می‌کنیم تا این آرامش رو با تکیه بر خرد جمعی فراهم کنیم. پس همین الان با یک کلیک به جمع پدر و مادرهای آگاه بپیوندید. اگر تجربه انتخاب و استفاده از مهدکودک، خدمات کودک و یاکالاهایی رو دارید که در سایت ما نیست لطفا با ما تماس بگیرید. امید موفقیت بیشتربا فرزندم به یاری خدا​وند و ​حمایت مخاطبان صمیمی است.

امتیاز خوب با فرزندم:

صرفه جویی در وقت و هزینه والدین برای انتخاب مهد کودک، خدمات کودک و کالای مربوط به کودک.
فراهم کردن فضای مناسب، سریع و کم هزینه برای مهد کودک.
​امکان استفاده ​از تجربه فرزندپروری در زمینه‌های مختلف.

اهداف با فرزندم:

ارتقای آگاهی مادران و پدران برای پرورش کودکان سالم و خلاق با انتخاب آگاهانه مهد کودک و سایر خدمات کودک.
ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در کودکان با معرفی کتاب‌های مناسب.
فرهنگ سازی برای پرورش کودک خلاق با معرفی کارگاه‌های آموزشی، اسباب بازی‌ها، کتاب‌ها و کارتون‌های مناسب.
حمایت از تولید ملی با معرفی برندهای برتر پوشاک و اسباب‌‌بازی ایرانی.
فرهنگ سازی برای غنی سازی اوقات فراغت کودکان با معرفی نمایشگاه‌ها، موزه‌ها و مکان‌های دیدنی و اطلاع رسانی درباره نمایش های عروسکی و تاتر کودک.

جوایز و افتخارات بافرزندم:

مصاحبه با مدیر با فرزندم در شبکه استان قم.
اعطای جایزه طرح برتر به مدیر با فرزندم به عنوان یکی از ۱۰ طرح برگزیده ددر جشنواره شناسایی، انتخاب و حمایت از ایده های نوآورانه کسب و کار پردیس فارابی دانشگاه تهران.