تجربیات آلرژی (داستان پنجم)

تجربیات آلرژی (داستان پنجم)

با فرزندم داستان آلرژی کودکی دیگر  را از مامان‌های عضو سایت/کانال را ارائه می‌کند:

 

سلام به همه دوستان عزیز
دختر من تازه دوسالش شده تو این دوسال چه شبها و روزایی که نگذروندیم.
واقعا دنبال جایی بودم که درد ایی رو بگم که باهاش توی این مدت آشنا شدم و برای مادرها و پدرها بگم که  هر لحظه گذروندن اش چه انرژی رو از آدم میگیره. دختر من دوماهش بود فهمیدیم چه بلایی سرمون اومده صورتش مث لبو سرخ می‌شد و مث ترک‌های کویر شکاف بر میداشت و از لابه لاش خون میزد بیرون هر کی یه نظری می‌داد که روغن زیتون بزن خوب می‌شه فلان بزن خوب میشه هزار جور کرم و پماد‌… . تا اینکه تو یه گروهی مطرح کردم و یه دکتر متخصص الرژی معرفی کردن. وقتی بردم گفت که فعلا تا چهار ماه یه سری چیزا رو کم کم بخورم تا ببینم به کدوم عکس العمل نشون میده تا ۴ ماهش بشه بتونن تست کنن و تو این دوماه بماند که چی به ما گذشت. ۴ ماهه که شد تست آلرژی ازش گرفتن و معلوم شد که به لبنیات و پروتین گاوی و گوسفندی و سیب زمین و گوجه حساسیت داره. دکتر ما گفت که هیچی نباید بخوره از این چیزا به هیچ وجه و فقط یه سری پماد داشت و صابون. چیزایی که دخترم یهشون حساسه رو نه من می‌خوردم و نه دخترم. الان که دو سالشه شده و از شیر گرفتمش، از تمام محدودیت های غذایی رها شدم. اما حتی دلم نمیاد که خوشحال باشم چون دخترم هنوز معلوم نیس که تا کی باید این مدل زندگی با محدودیت رو تحمل کنه. البته دکترش پیش بینی کرده که تا ۴ سالگیش همه چیز خوب می شه به شرط اینکه الان کاملا رعایت کنه.
خدا به همه بچه ها کمک کنه واقعا خدا به همه مامانا کمک کنه که توان تحمل این رژیم سخت رو داشته باشن.
ممنونم از سایت با فرزندم که این فرصت رو بهم دادین که درد دلمون و به گوش بقیه والدین برسونم.

۰ ۰ vote
Article Rating
ad2

درباره نویسنده

" فصل شیرین مادری" گاه چنان باغچه وجودت را زیر و رو می‌کند که دوباره از نو شکفته می‌شوی و پر از می‌شوی از حس‌های خوب زندگی. من در کنار پسرکی شیرین زبان، دوباره از نو رستم.

مطالب مرتبط

کاربر گرامی، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد، امکانات و آموزش‌های این موسسه، سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید. در کسب اعتبار و اعتماد نظرات، دقت کافی مبذول دارید. سایت با فرزندم هر نظری که حاوی اهانت و یا انتقاد شدید باشد حذف خواهد کرد و مسئولیتی برای راستی آزمایی نظرات نمی‌پذیرد. لازم به ذکر است که همیشه حق پاسخگویی به انتقادات برای مرکز و موسسه محترم کودک محفوظ است.

Subscribe
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشتر رای داده شده
Inline Feedbacks
View all comments
طاهره
طاهره
۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰:۲۸ ق٫ظ

داستان الرژی پسرمن از ۴۰روزگی شروع شد.طوری ک شبا اصلانمیخابیدو بیقراری میکرد و شیرخودمونمیخوردهمه میگفتن شیرنداری ک بچه نمیخوره شیربخور بزار شیرت زیادبشه ک هروز اسهالش بدترو بدترمیشد تا بردمش تهران بستری شدبخاطراسهال شدید ک تشخیص دادن الرژی داره بماند ک چقد ازمایش ازش گرفتن تا سه ماه شیراپتامیل پپتی خورد ک خیلی وزن گرفت ولی باز دوباره اسهال بادفع بلغمی داشت ک بردمش دکتر شیرخشک الکر داد ک اونو دادم بدنش شدیدا کهیرمیزد ک دوباره بردمش دکتر شیرخشک نئوکیت شروع شد ک تا ۶ماه عالی بودحسابی تپل شده بود ک باز دوباره در۱۳ماهگی ب مدت ی ماه اسهال شد… ادامه مطلب »

ad2